Wszyscy marzymy o tym by nasze przyjęcie było doskonałe w każdym calu. My wiemy jak to zrobić. Poprawiamy element, który do tej pory był często pomijany i zapominany. Po prostu parzymy doskonałą kawę. Chcecie?

Podczas robienia kawy zawsze stosujemy jedną zasadę : podajemy tylko taką kawę jaką sami wypilibyśmy a pijemy tylko dobre kawy.

Zaskoczcie swoich Gości pozwalając nam urządzić prawdziwą kawiarnię z profesjonalnym baristą na Waszym weselu.

Możecie zapomnieć o wyborze między rozpuszczalną i parzoną. Nasz weselny bar kawowy zaoferuje Wam i Waszym Gościom wiele rodzajów kaw. Od delikatnego cappuccino, które idealne zestawi się z tortem weselnym, do intensywnego espresso, które rozbudzi i doda w środku nocy energii do dalszej zabawy!
Barista na weselu nie tylko zaserwuje pyszną kawę, ale i chętnie poopowiada o niej bardziej zainteresowanym.

A jest o czym opowiadać!

Zawsze 100% arabica segmentu speciality wypalona specjalnie na świeżo przed przyjęciem.
Znamy się na tym co robimy, więc z naszych ekspresów wyciśniemy kawy lepsze niż w większości stacjonarnych kawiarni a każde cappuccino czy flat white przyozdobimy latte art.

Wiemy również, że nasza usługa to również jest forma dodatkowej atrakcji na weselu, dlatego też dbamy o to, żeby kawa nie tylko smakowała ale i dobrze wyglądała! Każde cappuccino czy flat white zdobiona jest wzorem latte art. Miłośnik klasycznego trójwarstwowego latte macchiato też znajdzie coś dla siebie.
Mamy również możliwość wykonania spersonalizowanego wzornika z imionami Państwa Młodych (lub też z innym napisem).

Cały niezbędny sprzęt wraz z barem, porcelaną i szkłem jest po naszej stronie. Tak naprawdę potrzebujemy tylko trochę miejsca i prąd 🙂

I ważna rzecz! Większość realizacji robimy wewnątrz lokalu na naszych barach ale jeśli przyjęcie odbywa się w plenerze lub jest do wykorzystania duży ogród / taras wtedy do akcji może wkroczyć nasz KAWOWY TRUCK! https://dolkacafe.pl/portfolio/kawowy-truck/

Bo DOBRA kawa na weselu to DOBRY pomysł!

Śmiało piszcie a podrzucimy więcej szczegółów.