Jeśli planujecie zaprezentować swoją Firmę podczas targów branżowych lub zajmujecie się aranżacją stoisk zachęcamy do skorzystania z naszego mobilnego baru kawowego. Nic tak doskonale nie wyróżni Waszego stoiska na tle konkurencji jak nasz barista i jego kawa!

Wszyscy dobrze wiemy, że najlepiej rozmawia się właśnie przy filiżance dobrej kawy, a przecież właśnie o tą dobrą rozmowę z naszym potencjalnym Klientem podczas targów chodzi. Tworzymy atmosferę , którą sami nazwaliśmy KAWOŁĄCZENIEM, a która sprzyja dogadywaniu biznesowych szczegółów .

Nasze kubki obrandowane Waszym logotypem będą najszybszą i najrozleglejszą formą reklamy na obszarze całych targów, a bar z wypolerowanym ekspresem widoczny będzie już ze znacznej odległości co ułatwi w odnalezieniu stoiska. Doskonały smak naszej 100% Arabiki na długo zapadnie Gościom w pamięć.

Podczas wydarzenia nasi doświadczeni bariści zaproponują osobom odwiedzającym stoisko wiele rodzajów kaw, z których każdy odnajdzie swoją ulubioną. Zaczynając od klasycznego, aromatycznego espresso, czarnej, intensywnej americano, przez puszyste cappuccino, mocnego flat white’a, na delikatnym, mlecznym latte kończąc.

Każdy kubek kawy mlecznej kawy dekorowany jest wzorem latte art, co dodatkowo wpłynie na pozytywny odbiór stoiska i zapadnie Gościom w pamięci. Dodatkowo na powierzchni możemy również umieścić Wasze logo.

Dlaczego to my powinniśmy jechać z Wami na targi?

Przede wszystkim przemawia za tym nasze doświadczenie.
Mamy za sobą już wiele realizacji, podczas których nasz mobilny bar kawowy pojawił się i pozytywnie namieszał 🙂

Nasza kompleksowa usługa baristyczna opiera się na wysokiej klasy profesjonalnym sprzęcie m.in. włoskich ekspresach Nuova Simonelli i Sanremo oraz przede wszystkim na świeżo palonej kawie segmentu speciality.

Barista na targi od Dolka Cafe to pewność, że nikt nie przejdzie obok Waszego stoiska obojętnie!

Bo DOBRA kawa na targach to DOBRY pomysł!